Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/httpd/vhosts/prots.dp.ua/httpdocs/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Дратхаари — Виховання мисливця Анатолій Проць
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Дратхаари

Дратхаар, або німецька жесткошерстная лягава (нім. Deutsch drahthaar), - велика порода мисливських собак, виведена в кінці XIX століття в Німеччині на основі вже наявних порід лягавих - пудель-пойнтера, штіхельхаара, гриффона Кортальса.

Найближчими родичами дратхаара є курцхаар і лангхаар.

Жорстка шерсть собаки в достатній мірі захищає її від несприятливих погодних умов, завдяки чому собака завоювала велику популярність у мисливців усього світу. Собака-універсал: може використовуватися як в полюванні на птицю, так і на більш великого звіра (кабан). У завдання собаки входить виявити видобуток і оповістити про це господаря, зробивши «стійку». Якщо в якості видобутку використовується дрібний звір або птах, то собаку використовують, щоб дістати підстрілену видобуток з важкодоступного для людини місця (чагарник або водойму).

Характер у дратхаара твердий, керований, врівноважений. Він не боїться перед дичиною або при пострілі, тому що не боягузливий, але і не агресивний.

В середньому дратхаари живуть 14-16 років. Особливість породи - вроджена низька агресія до людей. (Вікіпедія)

 

Пакко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перші успіхи. Кімнатна тренування.

 

 

 

 

 

 

 

Блог Анатолия Проць. Воспитание охотника.
Все права защищены.
При републикации статей, фото и видеофайлов ссылка на блог обязательна.