Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/httpd/vhosts/prots.dp.ua/httpdocs/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Лабрадори — Виховання мисливця Анатолій Проць
nachodki.ru интернет-магазин

 

Лабрадор-ретривер

Лабрадор, як і всі ретривери - відмінна рушнична собака, прекрасно показує себе в полюванні на качок, в полюванні на перельотах, а також використовується при полюванні по польовій, болотно-лугової і борової дичини.

Володіючи тихим неспішним пошуком особливо підходить для неквапливих, грунтовних мисливців, охочих отримати задоволення від спілкування з природою, а не бігати за собакою по полю і болоту.

Відмінний апортіровщік, який любить воду і не боїться холоду, лабрадор незамінний на осінніх полюваннях на качку, незамінний помічник в полюванні на фазана, птицю, яка любить ховатися в таких важкодоступних місцях, що з іншими рушничними собаками підняти її на крило проблематично.

Лабрадор-ретривер набирає все більшої популярності серед рушничних мисливців по перу, завдяки не тільки своїм робочим якостям, а й комфортному утриманню в умовах міста, доброму не агресивному характеру і здатністю відмінно уживатися з іншими домашніми тваринами.

 

 

Грейс - GRACE KIEFERNWALD HUNDE

Обезоружівающе чарівний щеня.

Дочка Грома та Верони, сподіваюся, не поступиться, а то і перевершить батьків в мисливському майстерності. З досягненнями тата Грома можна ознайомитися на цій же сторінці.


 

.

 

 

 

 

 

 

 

 Починаємо навчання:

 

 

 

Гром

 

Побачивши Грома вперше, я подумав: типова диванна собака. Незграбна, ваговита.

Але після 3-х тижневих занять пес перетворився.

З'явилася рухливість, азарт і бажання стати мисливцем.

Собак цієї породи називають геніальними: лабрадори займають 7-е місце з 133 (!) В списку собак з розвиненим інтелектом, добре піддаються дресируванню.

У 1994 році Стенлі Корен, професор психології Університету Британської Колумбії у Ванкувері (Канада) склав шкалу інтелекту для собак 133 порід. В ході своїх досліджень Корен опитав дресирувальників собак і суддів виставкових рингів США. За результатами професор написав книгу "Інтелект собак", яка миттєво стала популярним бестселером.

 

До Вашій увазі один з епізодів навчання лабрадору:

 

 

А це його результати:

 

 

Лайза (за документами Lilac Labelex)

 

Коли власник Лайзи захотів зробити з неї мисливця, їй виповнилося 4 роки.

Живий фазан для неї асоціювався з простою іграшкою.

Кілька місяців довелося з нею повозитися.

Багато хто знає, що вподоби цієї породи собак може позаздрити навіть людина: вони сповнені любові і практично завжди в гарному настрої. З ними легко у всіх сенсах: вони доброзичливі, спокійні, грайливі, не тільки піддаються дресируванню, але і очевидно отримують задоволення від навчання і щосили намагаються догодити любимому господареві.

 

 

 

3 місяці наполегливих тренувань привели ось до такого результату:

Блог Анатолия Проць. Воспитание охотника.
Все права защищены.
При републикации статей, фото и видеофайлов ссылка на блог обязательна.