Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/httpd/vhosts/prots.dp.ua/httpdocs/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Вижла Угорська лягава — Виховання мисливця Анатолій Проць
Шаблоны Joomla 3 тут

Вижла (угорська лягава)

Предки сучасних угорських лягавих були відомі ще з X століття - найімовірніше, вони з'явилися на території Карпат з мадярськими кочовими племенами. Вижла протягом багатьох років була фаворитами угорської знаті. Ці собаки мали яскравий рудо-золотистий окрас.

Завдяки своєму тонкому нюху вижла чітко і швидко працює по сліду. Крім того, до мисливських достоїнств цієї собаки можна віднести витривалість, відмінну стійку, уміння адаптуватися до складних погодних умов і практично будь-якій місцевості: вижла працює однаково добре як на пересіченій місцевості, так і в заростях болотних рослин. (Вікіпедія)

Кора

Більш пещеної та розпещеної собачки бачити мені не доводилося.

Прибула на стажування з особистим ліжечком, ковдрою і купою іграшок.

З великими труднощами вдалося вмовити господиню відвезти все це добро назад.

У запропонованому відеоролику зафіксовано моменти роботи собаки після 2-х тижневого курсу виховання. Погодьтеся, вони доводять, що Кора була народжена для полювання.

 

 

 

Нагадую, що собака породи угорська вижла має досить м'який, поступливий характер, і потребує тісного контакту з людиною. Тобто, це є якоюсь характерною рисою, яка була вироблена за сторіччя взаємодії і полювання пліч-о-пліч зі своїм господарем. Відповідно, собака не може довго перебувати одна, крім того, їх не рекомендується також залишати одних протягом дня.

 

Блог Анатолия Проць. Воспитание охотника.
Все права защищены.
При републикации статей, фото и видеофайлов ссылка на блог обязательна.