Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/httpd/vhosts/prots.dp.ua/httpdocs/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Народжені для полювання — Виховання мисливця Анатолій Проць
Здесь нашел интересный обзор

Народжені для полювання

 

На цій сторінці познайомтеся з моїми вихованцями з народження. Кожен з них після курсу виховання і вже з новими господарями досяг хороших результатів, які відзначені дипломами. Приємного перегляду:

Цуценята - герої цього відео, виросли. У них інші господарі. Нижче ви можете познайомитися з їхніми успіхами. Але все по порядку - спочатку про їхню маму - Гретту.

 

Гретта

Гретта - моя головна помічниця у справі виховання мисливців.

Цей статус підтверджений бездоганною кар'єрою спортсмена та чудовими успіхами мисливця.

В поле вона - відмінний приклад для молоді.

 

 

 

 

 

 

 

Зараз Гретта особистим прикладом допомагає мені на уроках з молодими "мисливцями". Подивіться поведінку досвідченого і молодого помічника в полі при виявленні птиці, яка зачаїлася. Пізніше цей молодий "мисливець" (Віскі - про нього читай нижче) на змаганнях продемонструє вражаючі результати.

 

 

 

 

Оцінку високих результатів виховання Гретти  можна подивитися в галереї.

 

 

 

 

Віскі

Віскі - один з найталановитіших молодих мисливців з останнього посліду Гретти. Йому з народження щеплені кращі якості його батьків - матері Гретти і батька Ярла. Кобель Ярл (виховується моїм другом і однодумцем Віктором Фібергом) так само, як і Гретта, має безліч заслуг і відзнак.

 

 

 

 

 

 

 

 

Іноді молоде завзяття бере верх над вихованним терпінням:

 

 

 

Але це не заважає йому показувати хороші результати на змаганнях (див.і в галереї)

 

Бета

Ця яскрава собака представниця попереднього посліду, який з'явився на світ завдяки близькому знайомству Гретти і кобеля Уфо. Вихованням цього мисливця займався наш побратим Юра Зайченко (на превеликий жаль недавно пішов з життя).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший свій диплом Бета заробила у віці 8-ми місяців. І зараз своїми успіхами радує свого нового вихователя - нашого колегу з м.Тернополя.

 

 

Бетті и Бона

Бетті та Бона - сестри Бети. Вони також взяли кращі риси характеру від батьків (Гретти та Уфо). Після трудомісткого процесу виховання вони увійшли до когорти справжніх незамінних помічників.  Про якість цього процесу можете судити по їх раннім досягненням:

 

Бетті и Бона

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагороди, які отримала Бетті:

 

Заслуги Бони:

 

Блог Анатолия Проць. Воспитание охотника.
Все права защищены.
При републикации статей, фото и видеофайлов ссылка на блог обязательна.